Dawno, dawno temu…

…zdarzyło się bowiem, że o pewnym deszczowym zmierzchu dotarł do domu Czarodziejki strudzony wędrówką człowiek. Wszystko co posiadał, mieściło się w dużej, skórzanej torbie i w kieszeniach przepastnego, czarnego płaszcza. Twarz pokrytą miał licznymi bruzdami, zmarszczkami, włosy rozmierzwione i lekko posiwiałe, a skórę na dłoniach suchą i twardą. Spod potarganych brwi błyszczały ciepłe, miodowe oczy. Miał zostać niedługo, jedynie by zebrać siły i ruszyć ponownie przed siebie. Znalazł sobie swój mały kąt przy kominku i przypatrywał się czarodziejskim opowieściom, od czasu do czasu wtrącając własne uwagi i opowieści z dalekiego świata, całkiem różnego od tego, w którym żyła Czarodziejka.
Czas mijał, a oboje bardzo się do siebie przywiązali. Nadszedł jednak dzień, w którym Wędrowiec znów musiał ruszyć w drogę. Nie wiedział dokąd idzie ani po co. Nazywał tę swoją wędrówkę życiem i choć była ona trudna, nieprzewidywalna, wierzył, że bez niej ludzka istota nie jest w stanie pojąć sensu własnego istnienia; że postawienie kroku za próg domu pozwala poznać istotę człowieczeństwa oraz uzdrawia duszę, jeśli jest chora więzieniem strachu. Nie ma jednak od tej wędrówki odwrotu. Kto się raz jej podejmie, musi w niej wytrwać. Czarodziejka bardzo kochała swoje miejsce na ziemi, ale nie chciała za nic w świecie rozstać się z Wędrowcem. Pragnęła także dać zadość swej ciekawości oraz pragnieniu poznania… Zdobyła się więc na odwagę i postanowiła mu towarzyszyć. Ruszyli zatem oboje wraz ze świtem, obiecując sobie, że gdy ich wędrówka dobiegnie końca, powrócą do Domu na Wzgórzu.


Fotografia…

…to nasza największa pasja od wielu lat. Naszym głównym tematem w fotografii jest szeroko rozumiany człowiek. Specjalizujemy się przede wszystkim w portretach zastanych oraz inscenizowanych. Równocześnie z wielką radością podejmujemy się uwiecznienia ważnych uroczystości okolicznościowych czy po prostu sfotografowania Was i Waszych najbliższych tak, jakbyście tego pragnęli. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie z ludźmi o różnym wieku i podejściu w obcowaniu z obiektywem aparatu. Każdego traktujemy tak samo: jak Przyjaciela, którego staramy się poznać możliwie najlepiej i przedstawić w kadrze zgodnie z jego wizerunkiem i życzeniem. Wkraczając w Twoją osobistą przestrzeń, nawiązujemy miły, bezpośredni kontakt, aby efekt końcowy był niewymuszony, naturalny i po prostu wyjątkowy.

Wyróżnia nas klasyczny oraz minimalistyczny sposób fotografowania. Oszczędnie używamy różnych środków wyrazu lub retuszu, aby nie przesłonić nimi tego, co najistotniejsze na fotografii, czyli Ciebie, Twoich bliskich, Waszych emocji i potrzeb.

Oferujemy wysokiej jakości fotografie, poddane profesjonalnej obróbce i przygotowane do druku, zarówno formatu albumowego, foto książki, jak i do większych formatów na ścianę.

Charakter każdej sesji, wynagrodzenie oraz umowa są ustalane indywidualnie.

Pracujemy na terenie całego kraju, a także na specjalne życzenie oraz po ustalonych warunkach również za granicą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i stworzenia wraz z nami wyjątkowej Baśni – Baśni, która może stać się rzeczywistością!