Nasza oferta i filozofia pracy

Nasza oferta to przede wszystkim fotografia niespieszna i nie taśmowa. Staramy się uchwycić w kadrze prawdę i przyprawić ją nieco naszym bajkowym romantyzmem. W reportażu ślubnym, jeśli to możliwe, bardzo cenimy sobie spotkanie z Wami, możliwość rozmowy, wykonania wstępnej sesji zdjęciowej (tzw. narzeczeńskiej), poznania szczegółów… Wszystko to sprawia, że zdjęcia z Waszego Ślubu będą lepsze, prawdziwsze, bardziej naturalne. Ponadto możecie mieć pewność, iż każdy wybrany kadr z tej ważnej uroczystości będzie przez nas starannie przygotowany. Nie oddajemy klientom zdjęć tzw. „surowych”, to znaczy niechlujnych, byle jak wykonanych. Najważniejsza jest dla nas jakość, nie ilość.


W fotografii portretowej, rodzinnej lub dziecięcej pracujemy podobnie. Nie ustawiamy sztucznych scenek studyjnych z gadżetami. Uwielbiamy fotografować Was tam, gdzie jesteście… w waszych domach, na zewnątrz, w miejscach, które lubicie czy kochacie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to trudne. Wielu z Was zwykle argumentuje, że nie ma „warunków” do wykonania sesji zdjęciowej. To nieprawda. Warunki zawsze są. Do nas, jako fotografów, należy rola jak najlepszego wykorzystania każdych warunków. Nie boimy się żadnych. Nie tylko nie boimy, ale wręcz kochamy Wasze warunki takie, jakimi są. Czasami wystarcza zwykła kanapa, aby zrobić kilka naprawdę wspaniałych zdjęć… Wspaniałych, bo prawdziwych – takich, na których poznacie siebie i uśmiechnie się do nich Wasze serce. Więcej na temat tego, jak rozumiemy fotografię rodzinną i portretową, możecie przeczytać we wpisie na naszym blogu pt: „Rzecz o fotografii rodzinnej”. Dla nieśmiałych i upartych 😉 udostępniamy nasz apartament, odpowiednio elegancko i przytulnie wyposażony, w którym może odbyć się Wasza sesja zdjęciowa.


Nasze fotografie zamykamy w foto książkach lub w albumie. Foto książki projektujemy w stylu eleganckiego minimalizmu, bez niepotrzebnych ozdobników. Okładki są twarde, mogą być nadrukowane fotografią albo w eko-skórze lub tkaninie introligatorskiej. Dostępne formaty to: 21x30cm (w orientacji poziomej lub pionowej) oraz 30x30cm.

• Szczególnie polecamy nasz album tradycyjny o wymiarach 24x21cm, wyklejany odbitkami 10x15cm lub 13x18cm. Ma on drewnianą okładkę, na której można wygrawerować tekst oraz eleganckie, grube strony w kolorze czarnym.

• Wszystkie zdjęcia otrzymacie na DVD / pen drive w rustykalnym pudełeczku, wyścielonym naturalnym, pachnącym siankiem.


Pracujemy na terenie całego kraju, a także na specjalne życzenie również za granicą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i stworzenia wraz z nami wyjątkowej Baśni – Baśni, która może stać się rzeczywistością!