Co oferujemy...

… czyli filozofia naszej pracy

Fotografia jest naszą pasją (tak, zapewne czytałeś to już na wielu stronach foto 😉 ), zatem kochamy w niej wszystko. Od planowania zdjęć, poprzez ich realizację, retusz, a nawet sam dźwięk migawki i „klapnięcie” lustra. Każdy etap tworzenia ma swój urok i można być pewnym, że nic nigdy nie zdarza się w nim dwa razy.

Nie lubimy rutyny. Każde spotkanie z kolejnym klientem jest niepowtarzalne, stwarza możliwość poznania jedynego w swoim rodzaju człowieka oraz wykonania unikalnych kadrów. Dlatego też nie stosujemy się do schematu: scenka – > twarz -> scenka -> twarz, gdzie jedyną zmienną jest tylko „twarz”. Taki schemat pracy powoduje bowiem, iż kilkaset „twarzy” w okolicy ma identyczne zdjęcia…
Od wielu lat, niezależnie czy pracujemy z dziećmi, nastolatkami czy dorosłymi ludźmi, przy okazji wykonywania swojej pracy, staramy się uświadomić klientowi, że fotografia jest i może być czymś więcej niż tylko dokumentacją twarzy. Może, jeśli tylko zechcesz. Tak, właśnie to od Ciebie zależy w dużej mierze co my będziemy fotografowali! Nie jesteś tylko klientem, ale także naszym współpracownikiem i przyjacielem, którego uważnie słuchamy, obserwujemy i po prostu pomagamy w spełnianiu marzeń.


Kochamy różnorodność. Nie specjalizujemy się tylko w jednej dziedzinie fotografii. Fotografujemy ludzi, reportaże z ich życia, ale także architekturę, pejzaże, przyrodę… Tak, i na zwierzątka zdarzało się nam czatować. 🙂 Potrafimy kreować sceny, pracować w studio, w plenerze, w zwykłym mieszkaniu. Sprawnie „ogarniamy” każde zastane warunki. Wychodzimy z założenia, że talent to nie wszystko i wszechstronny warsztat może przydać się w każdej sytuacji. Dzięki temu masz gwarancję, że nie zawiedziemy Cię.
Nadajemy artystyczny szlif naszej pracy. Z każdych warunków staramy się wydobyć piękno. Dlatego miejsce, w którym robimy zdjęcia, nie ma największego znaczenia. Doświadczenie uczy nas, że mniej znaczy więcej.
Nasze artystyczne fotografie zostały docenione w wielu prestiżowych miejscach foto, m.in. Fotoferia.pl czy włoskiej edycji internetowego magazynu VOGUE.Cenimy naturalność oraz minimalizm. Pragniemy dać Ci coś, co będzie eleganckie oraz tożsame wyłącznie z Tobą, abyś po wielu latach otwierając album nie zastanawiał się, czy Twoja koszula faktycznie była tego dnia niebieska, czy może to efekt retuszu fotografa… Dlatego też magicznych różdżek używamy inteligentnie: w różnym stopniu w zależności od potrzeby, starając się, aby forma nie przerosła treści.Szanujemy Cię. Twoje potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Jeżeli ich nie znasz lub nie potrafisz określić – pomożemy Ci, służąc swoim własnym doświadczeniem.
Ceny naszych usług są przystępne i niezależnie od nich zawsze dajemy z siebie wszystko i pracujemy sumiennie nad każdym zdjęciem.
Jeżeli:
– od dzieciństwa aparat fotograficzny wzbudza w Tobie przerażenie,
– na każdym zdjęciu masz głupią minę,
– chowasz się gdy tylko najbliżsi siadają nad rodzinnym albumem…
… może ośmieli Cię nasze motto:
Nie ma ludzi niefotogenicznych. Są tylko kiepscy fotografowie.