Referencje

„Dobre zdjęcia, które łączą w sobie siłę dokumentu, umiejętności i wyważonego artyzmu. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Bezproblemowa komunikacja. Szczerze polecam!”
Karolina & Jakub

„Jesteśmy zachwyceni zdjęciami! Uchwycono najpiękniejsze momenty. Serdecznie polecam wszystkim!”
Natalia & Patryk

„Wspaniała para profesjonalistów! Nie ma tutaj miejsca na nieśmiałość czy strach przed obiektywem, wystarczy pobyć z nimi chwilę a od razu czuć pozytywną aurę i dawkę humoru – człowiek się rozluźnia, a zdjęcia stają się czystą przyjemnością. Natalia jak i Leszek widzą to, co zwykłemu człowiekowi trudno jest dostrzec, co wyróżnia ich jako fotografów. Oboje mają masę pomysłów, każdy swoją koncepcję. Zdjęcia robią klimatyczne, przepiękne. Polecam z całego serca!”
Edyta

„Natalia i Leszek to niezwykle serdeczni ludzie. Polecam współpracę, profesjonalne podejście. Sesja z nimi to pozytywny czas, w którym fotograf daje poczuć się wyjątkowym i pięknym. A zdjęcia zachwycają swoją głębią i bajkowym spojrzeniem.
Dla mnie najlepsi!!”
Marlena


„Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad współpracą z Natalią i Leszkiem to nie ma nad czym dłużej się zastanawiać. Dają od siebie milion procent, szczerze serdeczni i pełni otwartości. Wspaniali ludzie, wspaniali artyści.”
Joanna

„Miałam przyjemność współpracować z Natalią i Leszkiem kilka razy i zawsze była to cudowna przygoda. Uważam,że są utalentowanymi fotografami, a przede wszystkim pięknymi ludźmi, co doskonale odzwierciedla się w ich pracach. Każde z nich ma inne spojrzenie na fotografię co sprawia, że jest ciekawa , wyjątkowa, piękna, pełna magii i uczucia. Szczególne miejsce zajmują tu portrety, które mi osobiście kojarzą się ze sztuką prerafaelicką. Pełne romantyzmu namaszczone tajemnicą.
Zatem jeśli ktoś szuka wyjątkowej fotografii z duszą, GORĄCO POLECAM.”
Danuta

„Natalia oraz Leszek… to para niesamowitych ludzi o pięknym spojrzeniu na świat. Zatrzymują w swoich nadzwyczajnych kadrach to, czego człowiek nie potrafi dostrzec. Za każdym razem tworzą cudowne baśnie, które hipnotyzują odbiorcę swoją magią. Pełen profesjonalizm, niezwykła kreatywność, oszałamiające efekty i cudownie spędzony czas. Uwielbiam ich i jak najbardziej polecam!”
Aleksandra

„Praca z Natalią i Leszkiem to czysta przyjemność! mają doskonałą wizję na każdy kadr i nawet pozornie zwykłe miejsce w ich obiektywie potrafi zamienić się w bajkową scenerię. Serdecznie polecam pracę z Nimi, bo oprócz robienia wspaniałych zdjęć są także niezwykle ciekawymi kompanami rozmów.”
Patrycja

„Nieprzeciętna wrażliwość, umiejętność dostrzegania, słuchania, słyszenia. Nie ma słów, żeby odpowiednio podziękować.”
Weronika