“Pełen profesjonalizm ze strony Leszka i Natalii. Przed uroczystością dokładne ustalenie przebiegu ceremonii , wesela i wszelkich atrakcji które mają się odbyć – celem jak najlepszej jakości usługi. Zdjęcia rewelacyjne, ujęcia zrobione w sposób bardzo naturalny. Podczas pracy fotografowie obecni dosłownie wszędzie – nic nie umknęło ich uwadze!”
Justyna & Michał

“Dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego ślubu. Pan Leszek zauważył wszystko, co dla nas ważne i ujął to w kadrze, choć nie znaliśmy się wcześniej, czytał w naszych myślach. Powstała niebanalna seria zdjęć, w pewnym sensie reportaż idealnie pokazujący nastrój i motyw przewodni uroczystości. No i to piękne opakowanie płyty ze zdjęciami… dziękujemy!”
Dagmara & Artur

“Dwoje fotografów sumiennych, zdolnych i uczciwych. Dziękujemy za uwiecznienie naszych wspaniałych chwil na wspaniałych fotografiach.”
Beata & Bartek

“Duet fotografów wykonujący przepiękne fotografie najwyższej jakości, pełne głębi i koloru oddające to co moim zdaniem najważniejsze – emocje ! Gorąco polecam.”
Ewelina

“Dobre zdjęcia, które łączą w sobie siłę dokumentu, umiejętności i wyważonego artyzmu. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Bezproblemowa komunikacja. Szczerze polecam!”
Karolina & Jakub

“Jesteśmy zachwyceni zdjęciami! Uchwycono najpiękniejsze momenty. Serdecznie polecam wszystkim!”
Natalia & Patryk

“Wspaniała para profesjonalistów! Nie ma tutaj miejsca na nieśmiałość czy strach przed obiektywem, wystarczy pobyć z nimi chwilę a od razu czuć pozytywną aurę i dawkę humoru – człowiek się rozluźnia, a zdjęcia stają się czystą przyjemnością. Natalia jak i Leszek widzą to, co zwykłemu człowiekowi trudno jest dostrzec, co wyróżnia ich jako fotografów. Oboje mają masę pomysłów, każdy swoją koncepcję. Zdjęcia robią klimatyczne, przepiękne. Polecam z całego serca!”
Edyta

“Natalia i Leszek to niezwykle serdeczni ludzie. Polecam współpracę, profesjonalne podejście. Sesja z nimi to pozytywny czas, w którym fotograf daje poczuć się wyjątkowym i pięknym. A zdjęcia zachwycają swoją głębią i bajkowym spojrzeniem.
Dla mnie najlepsi!!”
Marlena

“Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad współpracą z Natalią i Leszkiem to nie ma nad czym dłużej się zastanawiać. Dają od siebie milion procent, szczerze serdeczni i pełni otwartości. Wspaniali ludzie, wspaniali artyści.”
Joanna

“Miałam przyjemność współpracować z Natalią i Leszkiem kilka razy i zawsze była to cudowna przygoda. Uważam,że są utalentowanymi fotografami, a przede wszystkim pięknymi ludźmi, co doskonale odzwierciedla się w ich pracach. Każde z nich ma inne spojrzenie na fotografię co sprawia, że jest ciekawa , wyjątkowa, piękna, pełna magii i uczucia. Szczególne miejsce zajmują tu portrety, które mi osobiście kojarzą się ze sztuką prerafaelicką. Pełne romantyzmu namaszczone tajemnicą.
Zatem jeśli ktoś szuka wyjątkowej fotografii z duszą, GORĄCO POLECAM.”
Danuta

“Natalia oraz Leszek… to para niesamowitych ludzi o pięknym spojrzeniu na świat. Zatrzymują w swoich nadzwyczajnych kadrach to, czego człowiek nie potrafi dostrzec. Za każdym razem tworzą cudowne baśnie, które hipnotyzują odbiorcę swoją magią. Pełen profesjonalizm, niezwykła kreatywność, oszałamiające efekty i cudownie spędzony czas. Uwielbiam ich i jak najbardziej polecam!”
Aleksandra

“Praca z Natalią i Leszkiem to czysta przyjemność! mają doskonałą wizję na każdy kadr i nawet pozornie zwykłe miejsce w ich obiektywie potrafi zamienić się w bajkową scenerię. Serdecznie polecam pracę z Nimi, bo oprócz robienia wspaniałych zdjęć są także niezwykle ciekawymi kompanami rozmów.”
Patrycja

“Nieprzeciętna wrażliwość, umiejętność dostrzegania, słuchania, słyszenia. Nie ma słów, żeby odpowiednio podziękować.”
Weronika
Back to Top