“Pełne zaangażowanie ze strony Leszka i Natalii. Zdjęcia rewelacyjne, ujęcia zrobione w sposób bardzo naturalny.
Justyna
“Dziękuję za piękne zdjęcia. Pan Leszek zauważył wszystko, co ważne i ujął to w kadrze, choć nie znaliśmy się wcześniej, czytał w naszych myślach. Powstała niebanalna seria zdjęć, w pewnym sensie reportaż idealnie pokazujący nastrój i motyw przewodni. No i to piękne opakowanie płyty ze zdjęciami… dzięki!”
Dagmara
“Dwoje fotografów sumiennych i zdolnych. Dziękujemy za uwiecznienie wspaniałych chwil na wspaniałych fotografiach.”
Beata & Bartek
“Duet fotografów wykonujący przepiękne fotografie najwyższej jakości, pełne głębi i koloru oddające to co moim zdaniem najważniejsze – emocje ! Gorąco polecam.”
Ewelina
“Dobre zdjęcia, które łączą w sobie siłę dokumentu, umiejętności i wyważonego artyzmu. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Szczerze polecam!”
Karolina & Jakub
“Jesteśmy zachwyceni zdjęciami! Uchwycono najpiękniejsze momenty. Serdecznie polecam wszystkim!”
Natalia & Patryk
"Ten zgrany duet mogę polecić z całego serca! Ciepła atmosfera, jaką tworzą podczas sesji sprawia, że podczas zdjęć każdy czuje się tak, jakby był najważniejszą osobą na świecie. Ich profesjonalizm i warsztat znajdują odbicie w zdjęciach, w których prawdziwie widać bajkową, nieziemską atmosferę. To niezwykłe, jak łatwo przychodzi im kreowanie magii na fotografiach!"
Patrycja
“Wspaniała para profesjonalistów! Nie ma tutaj miejsca na nieśmiałość czy strach przed obiektywem, wystarczy pobyć z nimi chwilę a od razu czuć pozytywną aurę i dawkę humoru – człowiek się rozluźnia, a zdjęcia stają się czystą przyjemnością. Natalia jak i Leszek widzą to, co zwykłemu człowiekowi trudno jest dostrzec, co wyróżnia ich jako fotografów. Oboje mają masę pomysłów, każdy swoją koncepcję. Zdjęcia robią klimatyczne, przepiękne. Polecam z całego serca!”
Edyta
“Natalia i Leszek to niezwykle serdeczni ludzie. Polecam współpracę, profesjonalne podejście. Sesja z nimi to pozytywny czas, w którym fotograf daje poczuć się wyjątkowym i pięknym. A zdjęcia zachwycają swoją głębią i bajkowym spojrzeniem.
Dla mnie najlepsi!!”

Marlena
“Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad współpracą z Natalią i Leszkiem to nie ma nad czym dłużej się zastanawiać. Dają od siebie milion procent, szczerze serdeczni i pełni otwartości. Wspaniali ludzie, wspaniali artyści.”
Joanna
"Duet fotografów wykonujący przepiękne fotografie najwyższej jakości, pełne głębi i koloru oddające to co moim zdaniem najważniejsze - emocje ! Gorąco polecam."
Ewelina
“Miałam przyjemność współpracować z Natalią i Leszkiem kilka razy i zawsze była to cudowna przygoda. Uważam,że są utalentowanymi fotografami, a przede wszystkim pięknymi ludźmi, co doskonale odzwierciedla się w ich pracach. Każde z nich ma inne spojrzenie na fotografię co sprawia, że jest ciekawa , wyjątkowa, piękna, pełna magii i uczucia. Szczególne miejsce zajmują tu portrety, które mi osobiście kojarzą się ze sztuką prerafaelicką. Pełne romantyzmu namaszczone tajemnicą.
Zatem jeśli ktoś szuka wyjątkowej fotografii z duszą, GORĄCO POLECAM.”

Danuta
“Natalia oraz Leszek… to para niesamowitych ludzi o pięknym spojrzeniu na świat. Zatrzymują w swoich nadzwyczajnych kadrach to, czego człowiek nie potrafi dostrzec. Za każdym razem tworzą cudowne baśnie, które hipnotyzują odbiorcę swoją magią. Pełen profesjonalizm, niezwykła kreatywność, oszałamiające efekty i cudownie spędzony czas. Uwielbiam ich i jak najbardziej polecam!”
Aleksandra
“Praca z Natalią i Leszkiem to czysta przyjemność! mają doskonałą wizję na każdy kadr i nawet pozornie zwykłe miejsce w ich obiektywie potrafi zamienić się w bajkową scenerię. Serdecznie polecam pracę z Nimi, bo oprócz robienia wspaniałych zdjęć są także niezwykle ciekawymi kompanami rozmów.”
Patrycja
“Nieprzeciętna wrażliwość, umiejętność dostrzegania, słuchania, słyszenia. Nie ma słów, żeby odpowiednio podziękować.”
Weronika
"Natalinka i Leszek to czarodzieje, którzy potrafią namalować świat tak ulotnie i z takim wyczuciem, że wzrok nie chce się od ich obrazów oderwać. Ci Nieziemscy Wędrowcy są wielką inspiracją dla ludzi, których spotkają na swej twórczej ścieżce. Są uosobieniem najpiękniejszej magii, przelewającej się na szarość żywota codziennego, a ich cudowna aura jest niczym złoto dla zimnego umysłu. Każde słowo, którym zostałam przez nich obdarowana, rozświetlało mi mgliste wizje, które oni urzeczywistnili. Mam ogromną nadzieję jeszcze kiedyś napotkać ich na krętej drodze pomiędzy Ziemią a Magicznymi Wymiarami Pozaziemskimi i powiedzieć: "Dzień dobry!".
Natalia
"Niezmiernie cieszę się że mogłam współpracować w tak miłej atmosferze. Pani Natalinka i Pan Leszek są prawdziwymi profesjonalistami, którzy do swojej pracy wprowadzają ciepło a zdjęcia zapierają dech w piersi:) Otrzymałam wiele cennych mi wskazówek za co bardzo dziękuję! Efekty zdjęć nieziemskie."
Ilona
"Współpraca z Natalinką i Leszkiem to niesamowite przeżycie! Ci wspaniali ludzie przenoszą w świat bajek nie tylko na swoich fotografiach, ale także podczas tworzenia zdjęć. Jeszcze raz dziękuję Wam za przepiękne zdjęcia oraz miło spędzony czas :). POLECAM!"
Kasia
Back to Top