Ślub blisko natury i duszy

Coraz bardziej zagłębiam się w tematykę ślubną… Tak musi być. 🙂 Dane mi jest oglądać najróżniejsze cudeńka, które Młodzi wykorzystują w swoim wyjątkowym dniu. Poniżej prezentuję dosłownie kilka z wielu, które z różnych powodów są bliskie mojemu sercu, no i obiektywowi. 😉


LOVE PRINTS

Jedne z najpiękniejszych ślubnych zaproszeń jakie widziałam. Minimalistyczne, eleganckie, romantyczne. Wiele takich jest obecnie modnych, ale o wyjątkowości właśnie tych świadczy talent autorów w pędzlu, kompozycji, a także dobór wzorów, potwierdzających niezmienny styl marki LOVE PRINTS.

 


NATURE WEDDING DREAM

Na tych czarodziei trafiłam zupełnie przypadkiem. Skromni są, ale serca mają duże i blisko natury, co widać w ich bukietach czy dekoracjach, którymi ozdabiają sale, kościoły… Prostota i przyroda – to połączenie sprawia wrażenie, że wchodzi się do bajki, ale takiej jak najbardziej realnej; takiej, która nie zniknie o północy jak kareta kopciuszka. Do tego uczucie wspomnienia Tego Dnia na widok zwykłego kwiatu czy drzewa wiele lat później… Bezcenne i na zawsze!


PAPEL

Kolejna porcja cudownej papeterii i dodatków na stół. Nieco bardziej surowa, w stylu vintage. Niemniej nie pozbawiona uroku. Sprawdzi się dla minimalistów. Jak widać, znakomicie komponuje się bowiem z niewyszukaną zastawą. Bo czy zastawa musi być zawsze “na bogato”?

 


WIANKI PIANKI

Ostatnimi czasy wianek na głowie panny młodej stał się trendy. Mnie najbardziej podobają się te ozdoby, które są niczym wyciągnięte z opowieści Tolkiena o elfach. WIANKI PIANKI podchodzą do rzemiosła z klasą. Nie znajdziemy tu przerostu formy nad treścią, a jedynie subtelne, tajemnicze piękno.

 


WOOD RINGS

A to absolutny hit. Doskonała alternatywa dla tradycyjnych obrączek. Cuda WOOD RINGS są wykonywane zarówno z drzew polskich, jak i egzotycznych. Są trwałe, eleganckie, można je grawerować, no i są wielokrotnie tańsze od złota. Jeśli nie na ślub, to może na rocznicę?

 

A tak przy okazji ciekawych pomysłów na ślub, to wzruszył mnie taki jeden… Więcej o nim możecie przeczytać w artykule:

NASZ ŚLUB Z PRZYPISAMI

Nie bójcie się być sobą! Coraz częściej przekonuję się, że najpiękniejsze śluby nie zależą wyłącznie od posiadanego budżetu lub podążania za trendami, ale od tego, czy zostały zaprojektowane zgodnie z własną duszą.

fot. Whitedressphoto